USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: unpublished
ru: неопубликовано

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета
