USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: unpublished
it: non pubblicato

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Pagination
it: Paginazione

en: Current page
it: Pagina attuale

en: Previous page
it: Pagina precedente
