USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: unpublished
sv: ej publicerad

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Pagination
sv: Paginering

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Previous page
sv: Föregående sida
