USWDS Layout Builder Configuration (1.0.5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: unpublished
da: afpubliceret

en: Next page
da: Næste side

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Current page
da: Nuværende side

en: Previous page
da: Forrige side

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
