USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Next page
he: הדף הבא

en: Pagination
he: דפדוף

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם
