USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Pagination
ca: Paginació

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior
