USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana
