USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: unpublished
tr: yayımlanmadı

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
