USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Top
mn: Дээд

en: All
mn: Бүгд

en: Bottom
mn: Доод

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Structure
mn: Бүтэц
