USWDS Layout Builder Configuration (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Bottom
sr: Дно

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Bundle
sr: Пакет

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
