USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (2.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: Settings
af: Verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: All
af: Alle

en: Structure
af: Struktuur
