USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (2.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Attachment
bs: Prilog

en: All
bs: Sve

en: Style
bs: Stil

en: Relationship
bs: Relacija

en: Default value
bs: Defaultne postavke
