USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (2.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Left
hy: Ձախ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
