USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (2.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: All
pa: ਸਭ
