USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (2.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: All
sq: Të gjitha

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
