USWDS Layout Builder Configuration (2.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Container
az: Konteyner

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Attachment
az: Qoşma

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: All
az: Hammısı

en: Bottom
az: Aşağı

en: N/A
az: Yox

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: Duration
az: Müddət

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Fixed
az: Sabit

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket

en: Styles
az: Üslublar

en: Style settings
az: Stil parametrləri

en: Structure
az: Struktur
