USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (2.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Advanced Options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ် ပြင်ဆင်ရန်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
