USWDS Layout Builder Configuration (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Top
ne: माथि

en: ID
ne: परिचय

en: Attachment
ne: संलग्न

en: All
ne: सबै

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Rounded corners
ne: गोलाकार कुनाहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका

en: Structure
ne: संरचना
