USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (2.0.0-alpha3) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Attachment
se: Mielddus

en: All
se: Buot

en: Position
se: Virgi

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
