USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (2.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு
