USWDS Layout Builder Configuration (3.0.0) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Container
be: Кантэйнер

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Top
be: Верх

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Attachment
be: Дадатак

en: All
be: Усе

en: Bottom
be: Знізу

en: N/A
be: Не даступна

en: Background color
be: Колер фона

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Duration
be: Працягласць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор

en: Structure
be: Структура

en: Dark
be: Цёмная

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Layout ID
be: Ідэнтыфікатар размеркавання
