USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (3.0.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout
