USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (3.0.0) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Container
jv: Kontainer

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: All
jv: Kabèh

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Background color
jv: Warna Background

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Structure
jv: Struktur

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
