USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (3.0.0) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Top
km: កំពូល

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Bottom
km: បាត

en: N/A
km: គ្មាន

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
