USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (3.0.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
