USWDS Ckeditor Integration (2.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Items
hy: Տարրեր
