USWDS Ckeditor Integration (2.0.1) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Next
es: Siguiente

en: Prefix
es: Prefijo

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Back
es: Atrás

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Add item
es: Añadir elemento

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Heading
es: Encabezado

en: Items
es: Elementos

en: Mobile
es: Móvil

en: Button
es: Botón

en: body
es: cuerpo

en: Columns
es: Columnas

en: Embed
es: Incrustar

en: Alerts
es: Alertas

en: Card
es: Tarjeta

en: Equal
es: Igual

en: Paragraphs
es: Parráfos

en: Breakpoint
es: Salto de pantalla (breakpoint)

en: Choose a layout
es: Seleccione un diseño
