USWDS Ckeditor Integration (2.0.2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Next
ca: Següent

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Heading
ca: Capçalera

en: Items
ca: Elements

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Button
ca: Botó

en: body
ca: cos

en: Columns
ca: Columnes

en: Embed
ca: Incrustra

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
