USWDS Ckeditor Integration (2.0.2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: Prefix
he: קידומת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Heading
he: כותרת

en: Items
he: פריטים

en: Button
he: כפתור

en: body
he: גוף

en: Columns
he: עמודות

en: Embed
he: הטמעה
