USWDS Ckeditor Integration (3.0.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Items
lv: Vienumi

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Card
lv: Kartiņa
