USWDS Ckeditor Integration (3.0.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Heading
lt: Antraštė

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Columns
lt: Stulpeliai
