USWDS Ckeditor Integration (3.0.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Body
ur: متن

en: Next
ur: اگلا

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Back
ur: واپس

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ
