USWDS Ckeditor Integration (3.0.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Next
cy: Nesaf

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Add item
cy: Ychwanegu eitem

en: body
cy: corff
