USWDS Ckeditor Integration (3.0.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Prefix
mg: Tovona

en: Operations
mg: Hatao

en: Remove
mg: Esory
