USWDS Ckeditor Integration (3.1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Next
si: ඊලඟ

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Label
si: ලේබලය
