USWDS Ckeditor Integration (3.1.0) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Next
sv: Nästa

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Add item
sv: Lägg till post

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Heading
sv: Rubrik

en: body
sv: brödtext

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Columns
sv: Kolumner

en: Embed
sv: Bädda in

en: Card
sv: Kort

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Tablet
sv: Surfplatta

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt

en: Choose a layout
sv: Välj en layout
