USWDS Ckeditor Integration (3.1.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Prefix
az: Prefiks

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Heading
az: Başlıq

en: Columns
az: Sütunlar

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Card
az: Kart
