USWDS Ckeditor Integration (3.1.1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: Prefix
et: Eesliide

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add item
et: Lisa element

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Heading
et: Pealkiri

en: Columns
et: Veerud

en: Embed
et: Manus

en: Card
et: Kaart

en: Equal
et: Võrdne

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
