USWDS Ckeditor Integration (3.1.1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Body
id: Isi

en: Next
id: Selanjutnya

en: Prefix
id: Awalan

en: Operations
id: Operasi

en: Remove
id: Hapus

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Add item
id: Tambah pokok menu

en: Heading
id: Judul

en: body
id: isi

en: Columns
id: Kolom

en: Embed
id: Lekatkan

en: Alerts
id: Peringatan

en: Card
id: Kartu
