USWDS Ckeditor Integration (3.1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Next
ka: შემდეგი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური
