USWDS Ckeditor Integration (3.1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित
