USWDS Ckeditor Integration (3.1.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Next
ro: Următor

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Add item
ro: Adaugă element

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: body
ro: corp

en: Columns
ro: Coloane

en: Embed
ro: Încorporat

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
