USWDS Ckeditor Integration (3.1.2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Body
af: Teks

en: Next
af: Volgende

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Add item
af: Voeg item by

en: alert
af: waarskuwing
