USWDS Ckeditor Integration (3.1.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add item
ast: Amestar elementu

en: Heading
ast: Encabezáu
