USWDS Ckeditor Integration (3.1.2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Next
ta: அடுத்து

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add item
ta: உருப்பினைச் சேர்க்க

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: Embed
ta: உட்பொதி

en: alert
ta: எச்சரிக்கை
