USWDS Ckeditor Integration (3.1.3) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Next
da: Næste

en: Prefix
da: Præfiks

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Add item
da: Tilføj menupunkt

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Heading
da: Overskrift

en: body
da: indhold

en: Columns
da: Kolonner

en: Card
da: Kort

en: alert
da: alarm

en: Accordion
da: Foldud menu

en: Equal
da: Lig med

en: Choose a layout
da: Vælg et layout
