USWDS Ckeditor Integration (3.1.3) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Next
hu: Következő

en: Prefix
hu: Előtag

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Remove item
hu: Elem eltávolítása

en: Add item
hu: Elem hozzáadása

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Heading
hu: Címsor

en: Mobile
hu: Mobil

en: body
hu: törzs

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Alerts
hu: Riasztások

en: Card
hu: Kártya

en: alert
hu: riasztás

en: Equal
hu: Egyenlő

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Choose a layout
hu: Elrendezés kiválasztása
