USWDS Ckeditor Integration (3.1.3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Next
mn: Дараах

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: alert
mn: дохиолол
