USWDS Ckeditor Integration (3.1.5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Add item
dz: རྣམ་གྲངས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་
