USWDS Ckeditor Integration (3.1.5) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Next
nl: Volgende

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Remove item
nl: Item verwijderen

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Heading
nl: Koptekst

en: Mobile
nl: Mobiel

en: body
nl: berichttekst

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: Auto
nl: Automatisch

en: Columns
nl: Kolommen

en: Embed
nl: Inbedden

en: Card
nl: Kaart

en: alert
nl: alarm

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Choose a layout
nl: Kies een ontwerp
